O Chytré Mamině

Tento příběh, o Chytré Mamině, se začal psát přibližně v roce 2018. V té době vznikl tento web, jako blog málo vytížené maminky na rodičovské dovolené. Tenkrát začaly mé první pokusy o psaní článků a tak to byl převážně blog. Zaměřený na ekologii a udržitelnost. Ekologicky a udržitelně se snažíme žít i nadále, ale toto téma je celkem úzké a mé přání je mít více sledujících a více čtenářů, pro které bude mít tento web určitou hodnotu.

Původní logo Chytré Maminy

Letos v dubnu se mi podařilo starou a původní chytrou maminu smazat. Teď se jí pokusím postavit zpět na nohy a rozjet ve velkém a lepším stylu než byla ta původní. Dávám jí druhou šanci, tak doufám, že mne nezklame.

Mým velkým přáním je vybudovat něco opravdu velkého, ale ne zas tak moc a především nechci, aby tyto stránky byly plné reklam. Pokud se to časem podaří rozjet, přidala bych e-shop, který jsem ještě před chvílí měla, ale bohužel nebylo to to pravé ořechové. Tímto se tedy loučím i se svým e-shopem, sbohem lowwaste.cz. Těším se i na nové spolupráce a ráda bych poskytla příležitost začínajícím psavcům a copywriterů.

Bude to jízda,… Teda aspoň doufám.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *